F.I.R. – czyli pop – rock po chińsku

F.I.R. to troje utalentowanych muzyków z Tajwanu, z anielskim wokalem Faye na czele. Oprócz niej w składzie zespołu: Real i Ian. To od pierwszych liter ich imion pochodzi nazwa grupy (można ją także kojarzyć z tytułem ostatniej płyty: Fairyland in reality).

Zadebiutowali w 2004 roku. Do dnia dzisiejszego wydali 6 albumów (I wanna fly (2004), Unlimited (2005),  Flight tribe (2006), Love Diva (2007), Let’s smile (2009) i Fairyland in reality… (2010). Ich muzyka to pop – rock w oprawie niezwykłych brzmień.

 

źródło: strona zespołu: http://www.fir-club.net

Tutaj podaję Wam link do forum F.I.R. (niestety tylko dla znających chiński): http://www.firfans.com

Większość informacji znajdziecie na stronie zepsołuhttp://www.fir-club.net (niestety jest też po chińsku, jedynie odnośniki do podstron są w jęz. angielskim).

Za co ich lubię? Za głos Faye, za muzyczne opowieści i za brzmienie. Ich kawałki są wyjątkowe, magiczne i niepowtarzalne. Lubię także przyglądać się ich teledyskom. Tak innym od tego co proponuje Europa czy Ameryka.

 

Z najnowszej płyty pochodzi kawałek We are. To przepiękna muzyka. Genialna, niesamowite brzmienie, ciekawy klip – w którym od 3:39 min. zaczyna się mocne wejście gitarY!:)

Revolution. Polecam! Niesamowite brzmienie i ciekawy klip.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s