王力宏 Leehom 火力全開 Open Fire 官方完整版

To dziś już ostatnia piosenka Leehoma, jaką chciałabym się z Wami podzielić i zaprosić do przesłuchania. Nie jestem miłośniczką takich bitów, ale… słucham już tego kawałku po raz -enty;D To chyba nazywa się „uzależnienie”…;)
P.S.: filmik najprawdopodobniej u mnie na blogu nie będzie działał, nie mam sił na przeszukiwanie youtube’a, aby znaleźć inne video, więc kto zainteresowany tą piosenką odsyłam do YT;)

2 komentarze do “王力宏 Leehom 火力全開 Open Fire 官方完整版

  1. Trochę mnie zaskoczył Wang tym utworem, bo w sumie to coś nowego/ innego w jego wykonaniu i oczywiście też dałem się porwać tym bitą. Teledysk świetny, z ogromnym rozmachem zrobiony- ogromne sumy zostały na niego wydane, nawet Jackie Chan był zaangażowany w tworzeniu choreografii walk.

    • ja uzależniłam się od tej piosenki, choć ta elektronika w niej to w ogóle nie moja bajka muzyczna, ale kawałek jest po prostu pociągający, magnetyczny. I w kilku momentach głos Lee brzmi niesamowicie intrygująco. A teledysk… na pewno zaspokoi oko nie jednego oglądającego. Wielki rozmach plus ciekawy wokal i wpadająca w ucho muzyka = sukces;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s