Ach te chińskie drapacze chmur…

Witajcie!

Podczas dzisiejszej prasówki nie mogło zabraknąć http://www.chinasmack.com, jakby nie patrzeć kontrowersyjnej stronki, którą odwiedzając od czasu do czasu – zawsze zastanawiam się, gdzie leży granica pomiędzy tym, co można, a czego nie można pokazywać...

Tym razem nie będzie o żadnych przestępcach, małoletnich rozpustnicach czy o zdjęciach prezentujących blood. Dzisiaj chciałabym się podzielić z Wami informacją o tym, że w mieści o nazwie Chongqing pojawił się projekt powstania nowego budynku  przypominający dwóch chińskich bohaterów… Wieżowiec ma mieć 280 metrów wysokości i posiadać wszelkie atrakcje, jak: restauracje, miejsca wypoczynku etc. Rozpoczęcie budowy planuje się na rok 2013.

Podoba się Wam? Ja wiem, że na pewno jak już fizycznie będzie „stał” w Chongqing chciałabym go zobaczyć na własne oczy. Więc z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie budowy i jej zakończenie!:)

Źródło: http://www.chinasmack.com/2012/pictures/new-chongqing-skyscraper-design-derided-by-chinese-netizens.html

Reklamy

2 komentarze do “Ach te chińskie drapacze chmur…

    • hehe, no masz rację – w końcu to Chiny i ich pęd ku monumentalności i podkreśleniu wielkości, ale ja i tak bardzo chciałabym ten budynek zobaczyć na żywo, przynajmniej moją wyobraźnię porywają takie projekty… w końcu wokół nas mało jest takich cacek;) Pozdrawiam:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s