2012 BIGBANG GLOBAL COVER CONTEST – głosujmy na Miyavik z Polski!

 Zapewne większość wie, że chłopaki z BIGBANG zorganizowali konkurs na cover piosenki BLUE lub BAD BOY: 2012 BIGBANG GLOBAL COVER CONTEST!!! Zwycięzca tego konkursu będzie zaproszony do Korei!

Cover może polegać na śpiewaniu, tańczeniu, grze zespołu, cosplayowaniu, grze instrumentalnej lub czymś innym. Stworzone wideo trzeba umieścić na serwisie YouTube pod nazwą: 2012 BIGBANG COVER – Your Cover Song (np. 2012 BIGBANG COVER – BLUE).

Chciałabym poprosić wszystkich moich stałych czytelników o oddawanie głosów na Miyavik, która zdecydowała się wziąć udział w konkursie organizowanym przez chłopaków. Ja oddałam już na nią swój głos solidaryzując się z nią jako z Polką oraz z jeszcze jednego powodu. Lubię ludzi, którzy działają i dążą do spełniania marzeń. A dla Miyavik wygranie wycieczki do Korei; królestwa k-music i miejsca skąd pochodzą chłopcy z BIGBANG, byłoby nie tylko wspaniałą nagrodę za włożoną pracę nad coverem, ale i spełnieniem marzeń każdego fana k-music.

Miyavik (prowadzi sklep KASOU SHOP, o którym zresztą Wam pisałam u mnie na blogu: https://boswiatjestciekawy.wordpress.com/2011/08/22/kasou-shop-podrobek-nie-lubimy/), wraz z mamą i siostrą podjęła się tego zadania.

„Minusem był brak czasu, miałyśmy tylko dwa tygodnie, dni jeszcze dość krótkie, a Magda pracuje. Były wzloty i upadki, czasami nerwowa atmosfera, zmęczenie i zniechęcenie, ale w większości towarzyszył nam śmiech i dobra zabawa. Nie jest to nic idealnego, choć z uwagi na stan mojego gardła i chorobę mamy (zaraziłam się…) to nagranie jest lepsze niż przypuszczałam. Tutaj kieruję prośbę do wszystkich klientów (przypis autorki bloga: mowa o sklepie KASOU SHOP) – supportujcie nas, włożyłyśmy w to wiele pracy i serca. Nie liczymy na wygraną, ale kto nie walczy – nie wygrywa. Czas na głosowanie macie do 3 kwietnia. Porozsyłajcie to do znajomych, którzy byliby w stanie poświęcić chwilę na znalezienie tego video. Pod uwagę brana jest ocena na forum publicznym + ocena YG + Bigbang. Jedyną przeszkodą jest dość uporczywe szukanie video. Aby zagłosować, należy wejść na stronę YGE ( http://www.ygfamily.com/artist/Event_Info.asp?LANGDIV=E&ATYPE=2&ARTIDX=3&SchKey=Y&Page=1&IDX=42 ) . W wyszukiwaniu zaznaczyć kolejno: BLUE – BAND – DATE ADDED. Będziemy na stałe na DZIESIĄTEJ stronie (http://www.ygfamily.com/artist/Event_Info.asp?LANGDIV=E&ATYPE=2&ARTIDX=3&SchKey=Y&Page=1&IDX=42).  Z góry dzięki za głosy i poświęcony temu czas 🙂 Niech BB wiedzą, że w Polsce również mają wiernych fanów.Proszę szukać BLUE by miyavik„.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s