Zagłosuj na Chińskie Znaki w międzynarodowym konkursie na ulubiony blog językowy 2012

Konkurs nazywa się The Top 100 Language Lovers 2012 i ma wyłonić zwycięzców z grona, w którym znajdują się nominowani w kategorii blog, Facebook i Twitter (language learning blogs, language professional blogs, Facebook Pages, language Twittereres).

Zaprzyjaźniony fotoblog Chińskie Znaki: http://echiny.pl/chinskie_znaki/ – został nominowany w kategorii Language Learning Blog 2012.

Jeśli korzystaliście już z lekcji dostępnych na blogu i chcecie wesprzeć w głosowaniu jego twórców, lub jeśli po prostu macie ochotę na oddanie głosu na polskiego twórcę blogu o języku chińskim /chińskich znakach zapraszam Was serdecznie do głosowania!:)

Głosować możecie tutaj (klikacie na Vote for Your favourite Language Learning Blog 2012:  http://www.lexiophiles.com/language-lovers-toplist/vote-for-your-favorite-language-learning-blog-2012 – po kliknięciu pojawi się Wam przed oczami długa lista. Chińskie Znaki znajdują się gdzieś pośrodku tej listy. Jeśli Wasz wybór to Chińskie Znaki – klikacie na Vote. I gotowe.

Z góry dziękuję wszystkim za głosowanie na zaprzyjaźnione Chińskie Znaki!;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s