Do wygrania podróż do Chin na China Expo Poland

Dzisiaj otrzymałam informację o tegorocznym konkursie organizowanym w ramach wrześniowych targów China Expo. Każdy z uczestników będzie miał możliwość m.in. wygrania podróży do Chin. Poniżej zamieszczam szczegóły i link do strony samych targów. PozdrawiaM!

Niezapomniana podróż do Państwa Środka, weekend w mazurskim hotelu Młyn Klekotki resort & spa, prawdziwie chińska uczta w chińskiej restauracji i wiele oryginalnych pamiątek – takie nagrody są do wygrania w konkursie „Moja podróż do Chin” organizowanym dla zwiedzających China Expo Poland 2012.

Jak zawalczyć o nagrodę?

By przystąpić do konkursu zwiedzający China Expo Poland muszą odpowiedzieć na trzy pytania z wiedzy o Chinach, które publikowane będą kolejno na stronie chinaexpo.pl, profilu targów na Facebooku, a także w newsletterach i na formularzach konkursowych podczas targów. Kolejnym zadaniem będzie opisanie w krótki i ciekawy sposób znanej postaci historycznej lub współczesnej pochodzącej z Chin. Na koniec pozostanie wypełnienie formularza konkursowego, który należy wrzucić do urny podczas China Expo Poland do 21 września do godz. 18.00. Laureatów wybierze jury po weryfikacji odpowiedzi i ocenieniu opisów. Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród nastąpi na scenie targowej ostatniego dnia targów o godz. 12.00. Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność podczas ogłaszania wyników. Informacje o konkursie oraz regulamin dostępne są na chinaexpo.pl oraz www.facebook.com/ChinaExpoPoland.

Więcej informacji: chinaexpo.pl
Źródło: informacja przesłana przez Practum Consulting Sp. z o. o.
Reklamy

1 komentarz do “Do wygrania podróż do Chin na China Expo Poland

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s