Polska strona Big Star

Mam informację dla polskich fanów zespołu Big Star. Powstała pierwsza stronka poświęcona tej grupie. Poniżej załączam kilka słów od jej twórców oraz linki.

„Całkiem niedawno powstała pierwsza polska strona o zespole Big Star prowadzona póki co, przez dwie osoby: mrcookie92 oraz renahtokki. Wciąż trwają poszukiwania osób, które pomogłyby w tłumaczeniu, wyszukiwaniu oraz zamieszczaniu informacji oraz zdjęć, dzięki którym strona będzie się rozbudowywać także na inne portale takie jak facebook czy twitter.

 Big Star to 5-cio osobowy boysband z Korei Południowej, który jako pierwszy zadebiutował pod szyldem Brave Entartainment i został przy tym założony przez sławnego producenta muzycznego – Brave Brothers.
Grupa tworzy muzykę, którą można określić jako elektro hip-hop. Zadebiutowali w lipcu 2012 roku z piosenką HOTBOY, znajdującą się na albumie BIGSTART. W skład zespołu wchodzą: Raehwan, Jude, FeelDog, Baram, i Sunghak. Zanim powstał zespół, cała piątka wraz z dwojgiem innych, wystąpiła w programie telewizyjnym „Brave Brothers, Big Star Show”, który wyłonił obecny skład zespołu.
 
Zainteresowanych pomocą w tworzeniu strony autorzy proszą o pisanie na adres: bigstar.poland@ymail.com
 
Oficjalna strona zespołu: http://bigstar.bravesound.com/
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s