Australia: Ich nie chciałbyś spotkać na Czerwonym Lądzie

Nie wiem czy wiecie, ale pięciu najbardziej niebezpiecznych przedstawicieli świata australijskiej fauny uważanych jest za najbardziej śmiercionośnych dla nas w swoich kategoriach. Australijczycy już zdążyli się przyzwyczaić do ich obecności, inaczej ma się sprawa z tubylcami. Spotkanie z większością z tych zwierzaków może przyprawić nas o zawał serca, o ile w ogóle ten obcy (czytaj: ktoś spoza Czerwonego Lądu) zda sobie sprawę z kim ma do czynienia…

Specjalnie dla travelin.pl przygotowałam ranking „Pięciu przedstawicieli australijskiej fauny, których nie chciałbyś spotkać w trakcie podróży po Czerwonym Lądzie” (kliknij)  Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do lektury.

Reklamy

8 komentarzy do “Australia: Ich nie chciałbyś spotkać na Czerwonym Lądzie

    • Takie małe, a sączy tyle jadu:D Ja chyba z tego co można spotkać w Australii najbardziej boję się krokodyli. Są głównymi bohaterami wielu wiejących grozą historii.

  1. od zdjęc juz sie robi niefajnie;
    poza tym słyszałam, ze Australia ma najwiecej takich niebezpiecznych zwierząt i w ogóle najwięcej;]

    • Australia to Australia i przed włożeniem nogi do buta trzeba sprawdzić czy przypadkiem tam nikt sobie nie śpi… po prostu trzeba wiedzieć o pewnych sprawach i mieć łeb na karku, ale bez przesady. Tubylców może jednak zaskoczyć lajtowe podejście do pewnych dość niebezpiecznych stworzeń przez Australijczyków. A co do tego najwięcej… to wiesz dla jednych jest to nudna wyspa, a dla innych miejsce pełne niesamowitych rzeczy. Mnie najbardziej urzekło w Czerwonym Lądzie to, że ten kraj potrafi zaskakiwać;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s